{ regulamin }

Ostrzeżenie: Informujemy, iż dokonywanie transakcji z wykorzystaniem lewarowanych instrumentów finansowych jest działalnością  spekulacyjną, obarczoną dużym poziomem ryzyka i może wiązać się z poniesieniem znacznych strat finansowych. Przed rozpoczęciem inwestowania z wykorzystaniem lewarowanych instrumentów finansowych należy być w pełni świadomym swojej wiedzy, umiejętności i zdolności finansowych umożliwiających dokonywanie tego typu transakcji.

 

Zawartość tej strony nie może być interpretowana jako osobiste porady czy rekomendacje. Autorzy projektu FxRobots i właściciele  www.fxrobots.pl nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje podjęte przez dostawców i inwestorów oraz zalecają, aby zasięgnąć porady u niezależnego doradcy finansowego.

 

Autorzy projektu FxRobots i właściciele www.fxrobots.pl nie ponoszą odpowiedzialności za działania osób trzecich mające wpływ na przebieg transakcji pomiędzy terminalami dostawców i inwestorów.

 

Biblioteki i skrypty kopiujące sygnały zostały napisane z największą starannością, a portal www.fxrobots.pl został zaprojektowany tak aby zapewnić bezpieczeństwo dostawcom i klientom. Pomimo tego autorzy projektu FxRobots i właściciele www.fxrobots.pl nie ponoszą odpowiedzialności za opóźnienia w przebiegu transakcji pomiędzy dostawcą i odbiorcą sygnałów. Autorzy projektu FxRobots i właściciele www.fxrobots.pl nie ponoszą odpowiedzialności za straty jakie może powodować korzystanie z bibliotek i portalu.

 

Potencjalnych inwestorów  i dostawców strategii Komisja Nadzoru Finansowego na swoich stronach internetowych informuje o prawnych aspektach działania rynku kapitałowego w Polsce.

 

 

dostawca

może dołączyć własny serwer, z którego jego klienci będą pobierać zlecenia,

samodzielnie rozlicza się z klientami oraz nadaje im prawa dostępu do zleceń

odbiorca

nie musi rejestrować się w FxRobots,

nie udostępnia hasła dostępu do własnego rachunku,

samodzielnie rozlicza się z graczami,

może podłączyć wielu graczy do jednego terminala,

może wybrać tryb współpracy z graczem dostarczającym zlecenia

fxrobots

nie pobiera opłat od dostawców i klientów,

dostarcza infrastrukturę i oprogramowanie dla uczestników rynku ,

nie jest stroną w transakcjach, korespondencji oraz sporach pomiędzy graczami i ich klientami

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie.